Тернопільські волонтери продовжують допомагати захисникам України - НГУ
Цього разу небайдужі тернополяни разом із власниками зоомагазину «Petster» придбали для службових собак одного з підрозділів Національної гвардії лікувальні засоби, пляшечки для води та іграшки.
 
Розшуково-патрульні собаки в Національній гвардії виконують службові завдання з охорони громадського порядку. Оскільки найгарячіші літні дні ще попереду, під час патрулювання чотирилапим помічникам необхідно втамовувати спрагу. Тернополяни передали для кінологічної групи Нацгвардії зручні портативні пляшки для води, які фіксуються за допомогою карабіна на ремінь або бронежилет кінолога.
Дякуємо тернополянам, які придбали для наших підопічних пляшечки для води, іграшки та засоби від кліщів. Усе це надійшло дуже вчасно. Наразі температура на вулиці підвищується, а пляшечка із водою тепер буде завжди під рукою. Враховуючи також небезпеку кліщів, є необхідність обробляти шерсть собак спеціальними засобами, які нам передали небайдужі. А іграшки ми віддали нашому молодому поповненню і цуценя вже пробує розкусити їх та тренує хват зубами», – розповідає кінолог підрозділу Національної гвардії України Сергій.
Перейти до вмісту