Гвардійці отримали автомобіль швидкої допомоги від волонтерів - НГУ

Харківські підприємці та волонтери об’єднали спільні зусилля задля допомоги військовослужбовцям Національної гвардії України. Для потреб військових захисникам передали автомобіль швидкої допомоги та бронежилети.

Ми волонтери міста Харкова спільно з засновниками компанії «Logity» та харківськими підприємцями вирішили допомогти військовим частинам 3017 та 3005 Національної гвардії України, передали автомобіль швидкої допомоги та бронежилети. На бронежилети кошти зібрали харківські підприємці, за нашим замовленням їх виготовили у Полтаві, сплачена сума пішла на закупівлю бронежилетів для наших воїнів, а також частково на благодійність», – зауважив волонтер Віталій Жучков.

Співзасновники компанії «Logity» Олександр Нагаєв, Павло Кобзар та Амазасп Манукян за власні кошти придбали автомобіль швидкої допомоги у Гданську в Польщі. В місцевій поліклініці це був підмінний автомобіль, підприємці домовилися з місцевими волонтерами, щоб їм показали цю машину. Обрали та сплатили авто за фотографіями, зустріли швидку вже на кордоні і в Україні провели технічне обслуговування.

Машина була технічно справна, але вимагала певного ремонту, щоб вона їздила і не було проблем, які могли б статися на передовій. Тому передбачаючи форс-мажорні ситуації, ми заздалегідь замінили необхідні деталі. Систематично ми намагаємося, у міру своїх можливостей, надавати допомогу підрозділам територіальної оборони, ЗСУ та Національній гвардії. Будь-яка допомога буде не зайва для наших військовослужбовців і завжди доречна, тому я бажаю їм підтримки та якнайшвидше вибороти перемогу над ворогом», – зазначив підприємець Амазасп Манукян.

Слід зазначити, що волонтерську допомогу нацгвардійці отримали за сприяння військової контррозвідки. Загалом, станом на червень волонтери забезпечили військових амуніцією, автомобілями, дронами, медичними товарами, формою. Також волонтери допомагають і цивільному населенню Харківщини, здебільшого медикаментами та продуктами харчування.

Надаємо допомогу цивільним, їздимо на передову у звільнені села, по дорозі годуємо військових, веземо їм продукти харчування. Село звільнилося чи сіра зона – ми туди виїжджаємо, нам приватна фірма «Променерго» та харківські фермери виділяють багато продуктів харчування, бо розуміють, що ми робимо необхідну справу, все довозиться та передається за призначенням. Намагаємося наблизити перемогу і сподіваємось, що все буде Україна», – зауважив волонтер Віталій Жучков.

Ми безмежно вдячні всім нашим благодійникам за таку важливу й вагому підтримку. Медики Нацгвардії висловлюють щиру вдячність, адже авто швидкої допомоги – це врятовані життя наших захисників.

Сила в єдності! Разом ми переможемо!

Група інформації та комунікації військової частини 3017

Перейти до вмісту