Надійна, маневрена, прохідна та проста у керуванні – так вінницькі нацгвардійці оцінили можливості американського Форда Рейнджер. Авто передав Вінницький міський голова Сергій Моргунов на потреби одній з військових частин Нацгвардії.
Форд Рейнджер – універсальний автомобіль, який має високу прохідність та легко долає бездоріжжя. Це найголовніше для фронту. Відтепер Форд Рейнджер перевозитиме особовий склад, доставлятиме боєприпаси, майно, продукти на блокпости в районі бойових дій. Військові машину оцінили. Кажуть, що авто беззаперечно стане у пригоді під час виконання бойових завдань. У разі необхідності пікап можна перетворити на бойову машину – встановити озброєння й виконувати бойові завдання.
Звісно, хотілося б, щоб цей автомобіль використовували в мирних цілях, а не у військових. Утім, якщо доведеться – Форд Рейнджер успішно виконає поставлені задачі на фронті», – говорить один з заступників командира частини.
![IMG_9205](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9205.jpg)
![IMG_9215](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9215.jpg)
![IMG_9233](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9233.jpg)
![IMG_9253](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9253.jpg)
Попередній
Наступна