Благодійний Фонд «Добра Самаритянка» допомогли військовослужбовцям Нацгвардії продуктами харчування. М’ясні та рибні консерви, снеки, сухі обіди, макарони швидкого приготування доставлять бійцям, що виконують бойові завдання на околицях Харкова.
Вірити в українське військо – це не просто слоган, це – принцип, за яким ми дійсно живемо від початку війни. Хлопці та дівчата-нацгвардійці стали перед нами міцним щитом – тож ми маємо забезпечити їм максимально надійний тил. Медикаменти, продукти, захисні сітки тощо – це, мабуть, найменше, чим ми можемо допомогти. Тож працюватимемо й далі!», – зазначив волонтер БФ «Добра Самаритянки» Віталій Коляда.
Волонтери також передали нацгвардійцям маскувальні сітки. Їх спеціально плели для українських захисників активісти з Мерефи — міста, розташованого неподалік від Харкова.
Група інформації та комунікації військової частини 3005
![photo_2022-06-23_13-05-30 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-05-30-2-1024x768.jpg)
![photo_2022-06-23_13-05-31](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-05-31.jpg)
![photo_2022-06-23_13-05-32](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-05-32.jpg)
![photo_2022-06-23_13-05-33](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-05-33.jpg)