З перших днів війни команда Благодійного Фонду «Світанок України» долучилася до допомоги цивільним і військовим. Окрім гуманітарної допомоги для мешканців прифронтової зони, команда допомагає українським захисникам. Для нацгвардійців фонд передав всі необхідні медикаменти. Це перев’язувальні матеріали, знеболювальні, жарознижувальні лікарські засоби, а також препарати для лікування низки захворювань (гіпертонії, захворювань шлунково-кишківникового тракту, застуди та грипу).
Засновник Фонду Валерій Багінський – кандидат юридичних наук і адвокат з багаторічним стажем. Він розповідає, що почав займатися волонтерською діяльністю через те, що звик захищати людей:
Перші два тижні війни я провів в окупації та, коли вдалося евакуюватися, я однозначно знав, що буду допомагати людям. Благодійний фонд допомагає медикам, рятувальникам і військовим. Медичні препарати – це те, що може врятувати життя нашим бійцям і це те, що завжди необхідно», – поділився Валерій Багінський.
Нагадаємо, що нещодавно БФ «Світанок України» передав каримати та спальні мішки нацгвардійцям на передову.
![photo_2022-06-23_13-07-10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-10.jpg)
![photo_2022-06-23_13-07-11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-11.jpg)
![photo_2022-06-23_13-07-12 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-12-2.jpg)
![photo_2022-06-23_13-07-14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-14.jpg)
![photo_2022-06-23_13-07-15](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-15.jpg)
![photo_2022-06-23_13-07-16](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-16.jpg)
![photo_2022-06-23_13-07-17](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-23_13-07-17.jpg)
Попередній
Наступна