Запорізькі нацгвардійці навчали школярів хімічної та радіаційної безпеки - НГУ

У 38 річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції, нагадування про небезпеку радіаційних, хімічних та біологічних загроз стає не лише актуальним, але й нагальним завданням. Сучасний світ, населений новими викликами та загрозами, вимагає підготовки населення, особливо молодого покоління, до можливих надзвичайних ситуацій.

Військовослужбовці 23 окремої бригади «Хортиця» Національної гвардії України провели урок безпеки для школярів однієї із запорізьких шкіл. Заняття було спрямоване на підвищення обізнаності та набуття навичок у сфері радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Військовослужбовці не лише навчили дітей розпізнавати потенційні небезпеки, але й надали їм інструменти для ефективного реагування у разі виникнення кризової ситуації. Заняття допомогли усвідомити учням, що навички захисту від різних видів загроз можуть бути корисними не лише у військовому чи аварійному контексті, але й у повсякденному житті.

Нацгвардійці виступили у ролі експертів та інструкторів, які поділилися своїм досвідом та знаннями з учнями. Вони продемонстрували правильне використання захисного обладнання, провели симуляції ситуацій надзвичайного характеру, а також відповідали на запитання допитливих школярів.

«Школа за школою, клас за класом, дитина за дитиною – запорізькі школярі пізнають життя в умовах повномасштабної війни. Цей урок безпеки має залишити у пам’яті дітей не лише інформацію, а й твердий слід, який може зберегти здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях. Ми навчаємо дітей всього, що знаємо самі. Вони наше майбутнє. Ми повинні їх захистити, і навчити захищатися самостійно», – зауважив нацгвардієць на псевдо Лантан.

Варто зазначити, що заняття з радіаційного, хімічного та біологічного захисту для школярів є важливою складовою стратегії захисту від потенційних небезпек. Вони сприяють підвищенню обізнаності дітей та надають їм необхідні навички для ефективного реагування на екстрені ситуації, тим самим забезпечуючи захист від загроз у сучасному світі.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту