Столичні гвардійці вдосконалювали навички зі стрільби з гранатометів за допомогою мультимедійної платформи «Strata 22» - НГУ

Військовослужбовці 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда постійно вдосконалюють навички введення бою. Цього разу вони проходили навчання на стрілкових симуляційних системах мультимедійної платформи «Strata 22».

«Розкривається комплекс із проєкційними екранами, військовий бере масогабаритний макет необхідної зброї, опановує техніку та вчиться стріляти короткий опис того, як відбувається навчання. Крім проєкційних екранів, використовуємо окуляри віртуальної реальності для Stinger, щоб отримати доступ до картинки на 360 градусів.  На заняттях також навчаємо введення вогню: від того як виявити, зафіксувати та уразити ціль до інформації про пастки та як їх уникнути», – розповів інструктор Максим.

Заняття на інтерактивних тренажерах забезпечує ефективне тренування у безпечних умовах, зменшуючи ризик травм та економлять час і ресурси, що можуть бути витрачені на організацію реальних навчань.

«На заняттях військовослужбовці працюють зі зброєю, з якої на полігоні не постріляєш. Щоб навчитися, треба зробити приблизно 50 пострілів. У кожного бійця по-різному, однак це немалі гроші, а віртуальні тренування значно економлять час та кошти, залишаючи відчуття наближеними до реальності», – доповнив інструктор.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту