Запорізькі гвардійці взяли участь у заходах присвячених підняттю духовності в українському війську - НГУ

Сьогодні, у храмі на честь святого Петра Могили Православної Церкви України, відбулась надзвичайно важлива та символічна подія, яка духовно об’єднала військовослужбовців та мешканців міста Запоріжжя. Вшанування ікони “Ангела охоронця”, освяченої Блаженнішим митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм ПЦУ, стало свідченням їхньої віри, сподівання та об’єднання навколо важливих духовних цінностей.

В цьому урочистому заході взяли участь бійці 23 окремої бригади охорони громадського порядку “Хортиця” Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Разом з настоятелем храму та капеланами, які служать у військових частинах міста, вони прославили Бога та помолились за перемогу України й настання миру в нашій державі.

«Цей захід не лише підняв духовність та моральний стан українських військових, але й став символом їхньої незламної віри та спрямування сил на захист своєї країни. Вшанування ікони «Ангела охоронця» стало могутнім знаком надії, що вищі сили будуть відповідати на прохання захисників та направляти їх у діях на благо України», – військовий священник капелан військової частини 3033 отець Валентин.

Важливо відзначити велику значимість творчості заслуженого художника України Андрія Холоменюка, який написав ікону «Ангела охоронця». Його мистецтво додало естетичного виміру та глибини до цієї події, підкресливши важливість інтеграції мистецтва і духовності в життя воїнів.

Урочистий молебень, відслужений під час заходу, став спільною молитвою за мир, перемогу українських військових та благословення для нашої держави. Усі присутні мали змогу особисто прикластись до ікони й отримати благословення та помазання святим єлеєм.

Ця подія створила особливу атмосферу єднання, підтримки та надії. Вона показала, що навіть у найскладніші часи, коли українці стикаються з випробуваннями та ризиком, духовна сила може надати їм силу та підтримку. Запорізькі гвардійці разом із настоятелем храму та капеланами створили незабутній момент спільної молитви та сподівання на світле майбутнє держави.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту