Капеланам Нацгвардії вручили мандати на право капеланської діяльності - НГУ

26 липня 2023 року напередодні Дня Хрещення Київської Русі-України відбулось урочисте вручення мандатів на право капеланської діяльності представникам Православної церкви України, які займуть посади військових капеланів у Національній гвардії України. Вручення мандатів очолив предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній.

На заході були присутні голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України полковник Валентин Острижний та представники служби військового капеланства Національної гвардії України.

Під час зустрічі до присутніх капеланів звернувся виконуючий обов’язки заступника командувача НГУ полковник Валентин Острижний, який підкреслив важливість розвитку капеланства у Нацгвардії, подякував капеланам за їх жертовні труди й постійну підтримку особового складу та зазначив:

«БУТИ ПОРУЧ – це не просто гасло служби військового капеланства – це покликання серця. Ми пишаємось героїчним служінням наших капеланів!»

«Служіння священників задля підтримки захисників Батьківщини – велика справа, особливо в теперішній час, коли російський агресор намагається знищити усе українське. Вдячний кожному, хто достойно звершує це високе служіння та підтримує дух наших славетних і жертовних воїнів. З Божою допомогою продовжуймо активно працювати й щиро молитися, адже перемога залежить і від кожного з нас, хто робить на своєму місці усе можливе для її досягнення», – висловив Митрополит Епіфаній.

Після урочистого вручення капеланських мандатів на згадку про зустріч його Блаженству Епіфанію було передані незвичні сувеніри, що відображають боротьбу гвардійців та українського народу за незалежність Держави.

Служба військового капеланства ГУ НГУ

Перейти до вмісту