Запобігти, врятувати та допомогти: вогнеборці НГУ вдосконалюють взаємодію з ДСНС - НГУ

Днями, на Львівщині були проведені тактико-спеціальні збори пожежних команд Нацгвардії та вогнеборців Державної служби надзвичайних ситуацій, щодо попередження та локалізації загроз, які можуть становити небезпеку.

Метою навчань було визначення рівня готовності і дієздатності до реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події, характерні для весняно-літнього періоду в умовах воєнного стану, організації належної взаємодії та забезпечення координації між пожежними командами Національної гвардії та Державної служби  надзвичайних ситуацій.

Як зауважив начальник 13 ДПРЗ 5 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області майор служби цивільного захисту Тарас Цільник:

«Зважаючи на підступність противника, який нещадно намагається залякати мирне населення ракетними атаками, використанням БПЛА різного типу,  ми розуміємо необхідність якісної взаємодії між нашими підрозділами, адже своєчасне  реагування на загрозу – це врятовані життя людей.»

Підводячи підсумки навчань начальник  служби пожежної безпеки підполковник Роман Зайло наголосив:

«Учасникам навчання були поставлені ввідні, відпрацювання яких вимагало виконання чітких виважених дій, злагодженості та зібраності. Можу з впевненістю сказати що поставлені цілі були досягнуті, тому що наша сила у якісній взаємодії!».

 Ми готові прийти на допомогу!

Завжди поруч!

Перейти до вмісту