Військовий інженер провів тренінг для учнів однієї з столичних шкіл - НГУ

За даними офіційних джерел, станом на початок 2023 року, через російсько-українську війну близько третини території нашої держави забруднено мінами та нерозірваними боєприпасами. На повне розмінування країни підуть десятки років, а мінна небезпека – це постійні ризики для життя саперів та цивільних.

Отже, інформація про поводження з вибухонебезпечними предметами наразі є вкрай важливою. Адже як у прифронтових районах, так і в тилу досі залишається велика кількість боєприпасів залишених ворогом.

Військовий інженер 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда має досвід служби сапером у найгарячіших точках під час АТО/ООС від 2014 року. Саме тому гвардієць зустрівся зі старшокласниками гімназії № 177, аби розповісти їм про правила мінної безпеки.

“Вміти виявити вибухонебезпечний предмет та знати, що з ним робити – це необхідні нині знання. Головні правила для цивільних: не підходити, не чіпати, викликати відповідні служби, – розповів учням старший сержант Нацгвардії України Дмитро. – Варто також пам’ятати, що велика кількість боєприпасів залишається на територіях, які здаються нам безпечними, оскільки там вже не ведуться бойові дії. Проте перш ніж вони стануть такими насправді, нам потрібно провести багато роботи, а до того варто бути дуже обережними”.

Нагадуємо, якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, то не підходьте до нього, а одразу телефонуйте 101 чи 102.

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту