Гвардійські рекрутери розповіли ліцеїстам про навчання та службу в Нацгвардії - НГУ

Рекрутери відділу комплектування Іміджево-видавничого центру та Київського інституту Національної гвардії України розповіли ліцеїстам Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою про військову службу в Національній гвардії України та умови вступу до вищих відомчих навчальних закладів.

 

 

Гвардійці ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами служби за контрактом, розповіли, як подати документи для вступу до закладів вищої освіти Нацгвардії, про військові спеціальності, організацію навчального процесу, умови та забезпечення під час навчального процесу.

 

«Невдовзі в Україні розпочнеться вступна кампанія. Тому зараз ми проводимо промоційні заходи серед молоді для надання випускникам детальної інформації про вступ до вищих навчальних закладів Національної гвардії України. Вибір, в якому саме навчальному закладі здобувати вищу освіту,  залишається за учнями загально-освітніх навчальних закладів. Наше завдання — допомогти їм усвідомлено визначитися з майбудньою професією та знати всі правила і умови. Щиро дякуємо адміністрації ліцею за теплий прийом та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, щоб спільними зусиллями гідно здолати всі перешкоди на шляху до вільної та сильної України», – зазначив предствник відділу комплектування Олег Москвин.

 

Ліцеїсти отримали інформацію про особливості Національної гвардії України. Дізнались про участь підрозділів НГУ у відсічі збройної агресії рф на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії. Гвардійці  розповіли учням ліцею також про правоохоронні функції, що виконують нацгвардійці. Охорона громадської безпеки і порядку, забезпечення захисту та охорони життя, здоров’я, прав, свобод і законних інтересів громадян – також важлива місія Національної гвардії України. Крім цього, ліцеїсти дізналися, що нацгвардійці ще охороняють органи державної влади, об’єкти критичної інфраструктури та дипломатичні представництва.

 

За додатковою інформацією можна звернутися за номерами телефонів:

(044) 462-58-99

063-235-82-09.

 

Пресслужба НГУ

 

Перейти до вмісту