Тренування перед боєм: спецпризначенці удосконалюють навички з пілотування (ВІДЕО) - НГУ

Безпілотні літальні апарати стали не тільки очима нашого війська, а й вправною зброєю в умілих руках воїнів. Аби максимально непомітно спостерігати за ворогом та прицільно точно скидати на їх голови смертельні «подарунки», нацгвардійці проходять постійні навчання, опановуючи нові зразки літальних апаратів та удосконалюючи вже набути вміння на знайомій техніці.

«Зараз відбувається навчання особового складу для забезпечення розвідки місцевості та окремих об’єктів, корегування вогню артилерії, – розповідає Кирило. – Окрім того, відпрацьовуємо й програмування та рух безпілотних авіаційних комплексів за заданими маршрутами».

Ми побували у місці, де тренуються бійці окремого загону спеціального призначення Омега. Тут, в польових умовах, працюють штатні та позаштатні екіпажі безпілотних літальних авіаційних комплексів. Тренуються бійці на БПЛА мультироторного та літакового типів. Наразі спецпризначенці відпрацьовували початкові пілотні вправи та ті, які покращать навички особового складу в пілотуванні БПЛА вдень та вночі.

Перейти до вмісту