Заняття з мінної безпеки для школярів: як військовослужбовці допомагають дітям війни - НГУ

Останнім часом ми все частіше стаємо свідками зростання випадків замінування шкіл, що становить серйозну загрозу для безпеки дітей. Особливо актуальною ця проблема стала для України, яка знаходиться у стані війни, де це стає одним із способів психологічного тиску на мирне населення.

Щоб убезпечити дітей від цієї загрози та підвищити їх обізнаність, військовослужбовці  25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Національної гвардії України провели заняття з мінної безпеки для школярів столичної школи № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе та гімназії № 290.

Ці заняття допомагають дітям розпізнавати потенційно небезпечні ситуації, навчають правильно реагувати на них та захищати себе та інших. Важливою частиною цього тренінгу є навчання дітей правилам поведінки у разі виявлення підозрілого предмета. Інструктори розповідають дітям, які дії потрібно вжити для власної безпеки та як швидко відійти від потенційно небезпечного місця. Інструктори-військовослужбовці також акцентують увагу на важливості усвідомлення небезпеки та відповідального ставлення до власної безпеки.

Під час занять військові продемонстрували школярам зразки мін. Це допомагає дітям зрозуміти, які предмети можуть бути небезпечними, та як їх розпізнати.

«Загальна мета цих занять – підготувати дітей до дій у екстремальних ситуаціях та зменшити ризик для їхнього життя та здоров’я. Це важлива складова безпеки в умовах війни, коли загроза для цивільного населення може бути надзвичайно великою», – зазначила офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ майор Савченко Ірина.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту