Заняття з домедичної підготовки для школярів: навчаємо дітей рятувати життя - НГУ

У сучасних умовах, коли Україна знаходиться у стані війни, важливо не лише забезпечити безпеку дітей, але й навчити їх реагувати на небезпеку та допомагати іншим.

Щоб навчити дітей необхідним домедичним  навичкам бойовий медик 27 Печерської бригади Національної гвардії України Олександр Корнійчук, відомий своїм псевдо Байкер провів заняття для школярів спеціалізованої школи «Тріумф».

Дуже емоційно і захоплююче про важливі аспекти домедичної підготовки Байкер доносить до школярів інформацію, допомагаючи їм набути необхідних навичок діяти за надзвичайних ситуацій. Діти вчяться надавати першу допомогу, вивчають, як правильно зупиняти кровотечі, накладати пов’язки тощо.

«Такі заняття допомагають дітям не лише навчитися важливим домедичним навичкам, а й розвивають в них відповідальність та вміння діяти в екстрених ситуаціях. Вони стають більш самостійними та впевненими у своїх можливостях, що є надзвичайно важливим у непередбачуваних умовах», –  зазначила начальник групи відділу цивільно-військового співробітництва Алла Клачко.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту