У Республіці Польща проходять військові навчання офіцерів НГУ за напрямком цивільно-військового співробітництва - НГУ

В рамках міжнародної співпраці щодо підготовки українських військовослужбовців за стандартами НАТО, представники Національної гвардії України долучились до навчального курсу підготовки за напрямом цивільно-військового співробітництва (СІМІС), який організовано на базі військового полігону Нова Демба, Республіка Польща. 

Окрім гвардійців, курс підготовки проходять також представники Збройних сил України. Викладачі курсу – військові інструктори та представники міжнародних організацій від США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії та  Польщі.

Курс підготовки передбачає насичену та інтенсивну тритижневу навчальну програму. Перший тиждень слухачі проходять навчальний курс з надання медичної допомоги пораненим на полі бою, а впродовж наступних двох тижнів військові вивчатимуть планування та проведення заходів цивільно-військового співробітництва, основи міжнародного гуманітарного права, ознайомляться з процесом прийняття військових рішень за стандартами НАТО, оцінюватимуть стан цивільного середовища, навчатимуться розгортання та функціонуванню центрів цивільно-військового співробітництва, а також перейматимуть міжнародний досвід з цивільно-військової взаємодії та захисту цивільного населення у збройних конфліктах.

Протягом курсу українські військові також будуть ділитися своїм набутим досвідом роботи за напрямом цивільно-військового співробітництва з представниками міжнародної спільноти CIMIC, а також ознайомлять з основними викликами у питаннях захисту цивільного населення під час відсічі широкомасштабної збройної агресії з боку російської федерації.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту