Гвардійці на сторожі збереження життя школярів - НГУ

Збільшення усвідомленості щодо мінної безпеки стає надзвичайно важливим завданням у світі, де конфлікти й кризи можуть залишатися на довгі роки після завершення війни. Школи відіграють ключову роль у підготовці дітей до можливих небезпек, і одним із способів цього навчання є заняття з мінної безпеки, які проводять інструктори-гвардійці.

Ми навчаємо школярів, як уникнути небезпеки, пов’язаної з мінами та нерозірваними вибуховими пристроями. Вони мають розпізнавати потенційно небезпечні об’єкти, вигляд та де їх можна знайти. Це знання може врятувати життя у разі непередбаченої ситуації», – прокоментував заняття інструктор Віталій.

Заняття з мінної безпеки включають в себе інтерактивні уроки, демонстрації та імітаційні вправи, які роблять навчання цікавим та практичним. Гвардійці розповідають дітям про ризики, пов’язані з недбалим поводженням з невідомими предметами, навчають їх правильно реагувати у випадку знаходження підозрілих об’єктів та як негайно повідомляти про них відповідні служби.

«Заняття з мінної безпеки, проведені гвардійцями для школярів, відіграють важливу роль у підготовці молодого покоління до можливих небезпек. Ці зустрічі сприяють підвищенню усвідомленості та безпеки серед дітей, допомагаючи їм уникати потенційних небезпек у навколишньому середовищі. Діти, навчені цим навичкам, стають більш свідомими громадянами та можуть допомогти захистити себе та інших у разі потенційно небезпечних ситуацій», підсумувала начальник групи забезпечення заходів цивільно-військового співробітництва підполковник Алла Клачко.

Перейти до вмісту