Волонтерський концерт культурного десанту: заряд енергії для студентів Київського професійного енергетичного коледжу - НГУ

За сприяння офіцерів цивільно-військового співробітництва для студентів Київського професійного енергетичного коледжу відбувся захоплюючий захід – до них завітав гурт «Оркестр 59». Це – сучасний проєкт творчого об’єднання «Культурний десант». На рахунку артистів більше 2 500 виступів на передовій, у військових госпіталях та в деокупованих українських містах.

Потужний звук, висока майстерність, блискуче володіння різними музичними жанрами та інструментами, помножені на відкриту до глядачів манеру виконання, завоювали серця глядачів. Військових музикантів ще довго не хотіли відпускати зі сцени.

Цей концерт продемонстрував високу підтримку українського війська найактивнішою частиною суспільства, став потужним закликом до нашої перемоги.

«Волонтерський концерт культурного десанту для студентів енергетичного коледжу став важливою подією, яка не лише розважила, а й надихнула молодь на творчість та співпрацю. Це був не лише концерт – це був крок до створення культурного середовища, де кожен має можливість розкрити свій потенціал та відчути себе частиною спільної культурної спадщини», – підсумувала заступник директора закладу Яна Ніколашина.

Перейти до вмісту