Домедична допомога для школярів – важлива та необхідна - НГУ

Навички домедичної допомоги – це не лише обов’язковий елемент знань для бойових медиків, але і надзвичайно корисна інформація для будь-якої людини, особливо для дітей і підлітків. У зв’язку з цим, проведення занять з домедичної підготовки для школярів стає дедалі більш актуальною задачею для військовослужбовців Національної гвардії України.

Щоб поділитися своїм багатим досвідом бойовий медик 27 Печерської бригади Національної гвардії України Олександр Корнійчук, відомий своїм псевдо Байкер провів заняття з домедичної підготовки для школярів столичної школи № 23.

Діти з цікавістю слухали інформацію та задавали запитання, розуміючи серйозність  ситуації.

Під час тренінгу медик розповів та продемонстрував учням найпростіші невідкладні медичні дії, що виконуються безпосередньо у разі виникнення критичної ситуації, коли від швидкості та грамотності дій однієї людини може залежати життя іншої. Під час практичного заняття використовувалися  муляжі та інше обладнання, що дало відчуття реальності.

«Заняття з домедичної підготовки для школярів, проведені бойовими медиками, можуть значно покращити безпеку учнів у школі та поза її межами. Навички, отримані на таких заняттях, можуть стати корисними у найрізноманітніших життєвих ситуаціях і навіть врятувати життя», – зазначила начальник групи відділу цивільно-військового співробітництва Алла Клачко.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприяння офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту