За тиждень чернігівські гвардійці затримали 7 осіб із наркотичними речовинами - НГУ

Протягом тижня військовослужбовці Нацгвардії здійснювали охорону громадського порядку шляхом патрулювання вулиць міста Чернігова та несення служби на блокпостах.

Вартуючи спільно з представниками Нацполіції, правоохоронці затримали 7 осіб за підозрою у скоєнні правопорушення статті 309 Кримінального кодексу України.

22 серпня при перевірці маршрутного автобуса службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в одного з пасажирів. Під час огляду речей громадянина, у присутності свідків, правоохоронці виявили пакетик з речовиною зеленого кольору рослинного походження та таблетки метадону.

25 серпня під час несення служби на одному з блокпостів Чернігова гвардійці зупинили легковий автомобіль для перевірки документів. Упродовж спілкування з військовослужбовцями водій поводився підозріло. При ретельному огляді речей затриманого, у присутності свідків, правоохоронці виявили скляну колбу схожу на пристрій для вживання наркотичних речовин, 7 пакетиків кристалічної речовини синтетичного походження, одну ампулу та медичний шприц з ймовірною наркотичною речовиною.

Окрім зазначених випадків, військовослужбовці затримали ще 5 осіб, ймовірно з наркотичними речовинами.

В усіх випадках на місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, а затриманих передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин.

Довідково: Попередня кваліфікація подій – ч. 1 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Перейти до вмісту