«В нашу хату прийшла біда і ти не можеш від неї тікати». Як нацгвардійці пильнують безпеку Львова під час війни (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України щоденно несуть службу, патрулюючи райони Львова. Особливу увагу звертають на місця великого скупчення людей. День у день нацгвардійці запобігають вчиненню злочинів і охороняють громадський порядок, а також об’єкти критичної інфраструктури на Львівщині, аби запобігти спробам диверсантів чи інших правопорушників проникнути на територію установ, попередити провокації та можливі мінування.

Михайло – нацгвардієць, який мобілізувався в одну з військових частин після повномасштабного вторгнення росії. До війни працював на заводі, а з 2015 по 2017 рік проходив строкову службу у лавах НГУ.

 «Стати на захист країни – це моя громадянська позиція. В нашу хату прийшла біда і ти не можеш від неї тікати. Зараз я охороняю громадський порядок рідного міста і мені приємно, що ставлення до військових дуже змінилося. Тепер до  людей у формі ставляться як до захисників. Коли бачать на вулицях військових, то почувають себе спокійніше. До нас підходять цивільні і дякують», – розповідає патрульний.

Перейти до вмісту