Юні гімназисти зустрілися з гвардійцями Ізмаїльщини - НГУ

Літні канікули для школярів є приводом добре відпочити та набратися сил. Під час літніх канікул діти більше подорожують та гуляють. Разом з батьками або самостійно діти перетинають блокпости.

На інформаційній платформі Обласного центру естетичного виховання ім. Емілії Євдокимової відбулася зустріч бійців Нацгвардії з учнями ізмаїльської гімназії № 14, де розглядалися наступні питання: як поводитися, перебуваючи на блокпостах, що категорично забороняється та які наслідки тягнуть за собою порушення. Про це розповів інструктор з тактичної підготовки з охорони громадського порядку військової частини 3058 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Андрій:

«Заходи безпеки, які застосовуються під час дії воєнного стану є необхідними заходами превенції. Своєчасно виявлені заборонені речі та виявлені громадяни, які залучені до колабораційної діяльності – все це може врятувати життя багатьох людей».

Старший інструктор з бойової підготовки відділення інструкторів Віталій ознайомив учнів із вмістом інструкторської аптечки, навчив розрізняти характер кровотеч згідно з тактикою медицини:

«Оперативно оцінити стан постраждалого та своєчасно надати допомогу – це є необхідний мінімум тактичної медицини. Ми повторювали правильність накладання турнікета, допомогу при проникаючих та непроникаючих пораненнях ока, ознаки пневмотораксу, допомогу при уламкових та вогнепальних пораненнях».

Учні відпрацювали теорію на практиці, що дало їм більше уявлення про тактичну медицину. Також гімназисти ставили питання про порядок перетинання блокпостів, про обмеження, що діють у комендантську годину. В якості подяки діти підготували для гвардійців пісню, що символізує підтримку захисникам рідної землі та побажали скорішої перемоги над ворогом.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту