У Чернігові правоохоронці провели заняття для дітей зі шкільного дитячого табору - НГУ

Напередодні Дня Конституції України чернігівські гвардійці спільно з представниками патрульної поліції провели «Урок мужності» для вихованців табору з денним перебуванням «Калинонька».

Діти отримали неабиякі враження від продемонстрованих вправ із загального та спеціального курсу дресування службових собак, від кінолога та його чотирилапого друга. Відчули себе в ролі парамедиків, тренувалися накладати турнікети на швидкість та зупиняти критичні кровотечі. Приміряли на себе бронежилети та каски, а також поспілкувалися через рації.

10-річна Дарина, відвідувачка табору, зазначила, що їй дуже сподобалося накладати турнікети, хоча це було й боляче. Дівчинка хоче, щоб таких уроків було більше, адже це надважливі знання, які надихають.

Також діти зізналися, що дуже хочуть бути схожими на нацгвардійців, адже вони сильні й мужні захисники. Найбільше їх здивувала практика накладання турнікета на швидкість та із заплющеними очима. А також вразила можливість одягнути бронежилет та відчути себе справжнім військовим! Діти вдячні за інструктажі та подаровані емоції.

«Ми, педагоги, завжди щасливі, коли наші діти усміхнені та їхні очі випромінюють непідробний захват і радість. Саме такі емоції вам вдалося подарувати сьогодні нашим діткам. Окрім емоцій кожен отримав ще й корисні знання та елементарні практичні навички самодопомоги. Дякуємо! І запрошуємо вас до нас ще», – подякувала директор з НВР Ольга Петренко.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту