Гвардійці Ізмаїльщини взяли участь в Єдиному дні дитячої безпеки - НГУ

На базі освітнього простору Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» відбувся Єдиний день дитячої безпеки. Разом із представниками силових структур міста Ізмаїл, в заході взяли участь військовослужбовці Національної гвардії України однієї з військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання. Більшість з дітей, що взяли участь у заході – з родин внутрішньопереміщених осіб, котрі евакуювались до Ізмаїлу з районів активних бойових дій.

Гвардійці розповіли дітям, як безпечно подорожувати та перетинати блокпости, куди звертатись, якщо хтось фотографує військових чи військові об’єкти. Приділили увагу і протидії російській пропаганді, адже вона може бути поширена і на молодших українців. Діти залюбки приміряли спорядження воїна, переглянули вміст підсумків бійців, цікавилися бойовими історіями зі служби.

«Зустріч з дітьми є особливо приємною для нас. В їх очах та діях відчувається справжня підтримка. Українські воїни для них – це надія та захист. Саме заради дитячого майбутнього: безхмарного та безтурботного наші бійці борються з ворогом», – розповідає нацгвардієць Віталій.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту