Харківські гвардійці влаштували дітям військово-спортивного клубу «Скорпіон» військове свято - НГУ

Справжні емоції, море позитиву, вогники в оченятах, цікаві та корисні знання подарували гвардійці 5-ї Слобожанської бригади дітям військово-спортивного клубу «Скорпіон».  

Серед маленьких майбутніх гвардійців були і діти зі звільнених територій та ті, кого евакуювали з окупованих поки територій. 

Даня, 8 років: 

“Класна зустріч, дуже сподобалось. Особливо розбирати та збирати автомат. Коли виросту – буду пожежником, це як військові, тільки без зброї”. 

Марія, 12 років: 

“Сьогодні вчилися тампонувати рани, тактиці та поводженню зі зброєю.” 

Артем, 17 років: 

“Дуже сподобалось все, тренінги, і творча частина теж. Дуже крутий марш у вас, і відео і музика”. 

Досвідчені інструктори з 5-ї Слобожанської бригади НГУ провели з дітьми тренінги з тактичної медицини та бойової підготовки, під час яких вчили малечу тампонувати рани, евакуювати поранених, працювати у парах та трійках зі зброєю, збирати та розбирати автомати та поводженню з іншими різновидами зброї та оптичними приладами. 

Старший сержант Юрій, інструктор із збройної підготовки: 

“З дітьми працюю перший раз, дуже цікаво. Знання засвоюють, навіть, швидше за деяких дорослих. З такими дітьми нас ніхто не завоює! “

Влад, інструктор з тактичної медицини: 

“Малюків завжди цікаво вчити, це позитивні емоції кожного разу. Для мене від таких зустрічей корисне те, що можна навчитися, як працювати з невгамовними та неслухняними слухачами. Такі й дорослі бувають”, – щиро усміхається Влад. 

Понад 2,5 години майже 50 хлопців та дівчат уважно слухали гвардійців, з точністю намагались повторити всі вправи, яким їх навчали інструктори 5 Слобожанської бригади. А наймолодші «скорпіонівці» разом із бібліотекаркою нашої частини Лілією Саютіною вчились розпалювати окопні свічки, підсмажувати на них банани та солодощі, розбиралися в різноманітті шевронів частин Національної гвардії України та уважно слухали про історію нашої бригади. 

Не залишився без учнів і офіцер з організації дозвілля Артем Скринніков. Цього разу йому довелось організовувати конкурси на найдальше закидання саперних кішок та розповідати дітлахам про правила поводження з вибухонебезпечними предметами. 

Володимир Левін, керівник військово-спортивного клубу «Скорпіон»: 

“Раніше, до повномасштабного вторгнення, ми робили військово- патріотичні табори для дітей, деякі з яких вже виросли та, навіть, служать у вашій бригаді, виконують бойові завдання та захищають країну. Я щиро вдячний гвардійцям не лише за знання та навички, які вони надають нашим вихованцям, але й за увагу до дітлахів у такі важкі та скрутні часи”. 

Наприкінці заходу гвардійці презентували «скорпіонівцям» Марш 5 Слобожанської бригади та  передали їм прапор, якій заздалегідь підготували та підписали для малечі військовослужбовці частини. 

У відповідь вихованці клубу також подарували гвардійцям прапор, який вони готували та підписували-розмальовували безпосередньо під час зустрічі. 

Слід зазначити, що тісні та дружні стосунки між 5 Слобожанською бригадою та військово-спортивним клубом «Скорпіон» тривають вже понад 10 років. 

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ 

Перейти до вмісту