Діти захисників України поїхали на відпочинок до Німеччини - НГУ

Діти загиблих, захоплених у полон та безвісти зниклих за особливих обставин військовослужбовців Національної гвардії України та гвардійців, які беруть активну участь у відсічі збройної агресії рф з початку повномасштабного вторгнення вирушили на двотижневу реабілітацію та відпочинок до Федеративної Республіки Німеччини.

За сприяння Федерального міністра у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді Німеччини Лізи Паус 73 дитини українських нацгвардійців проведуть цей час в дитячому таборі «Prebelow Kinderland», що неподалік німецького міста Кляйнцерланг.

«Ця поїздка – це чудова можливість оздоровитися, відпочити та завести нові знайомства для дітей. На них чекає насичена культурна, спортивна, розважальна та освітня програми», – зазначив лейтенант НГУ Дмитро Шилов, який супроводжує дітей до Німеччини.

Попереду два тижні цікавих пригод, приємних вражень та нових знайомств. На дітей чекають: знайомство з історією столиці Німеччини – Берліном, екскурсія до міста Потсдам, водні ігри, логічні квести, кулінарні майстеркласи, конкурси тощо.

«Емоції переповнюють, я дуже щаслива бути тут, отримати нові знайомства та можливість відпочити. У нас дуже насичена програма та найкращі вожаті, які не дають сумувати. Особлива вдячність німецьким кухарям за різноманіття смачних страв на наших столах», – поділилась враженнями донька нацгвардійця Аліса.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту