На Київщині стартував новий сезон масштабного кіномистецького проєкту «КІНО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!» - НГУ

У рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги!» військовослужбовці Нацгвардії переглянули кінострічку режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір».

Світова прем’єра стрічки “Памфір” відбулася торік на кінофестивалі у Каннах. Після показу зал аплодував упродовж рекордних шести хвилин.

Знімали кінодраму на Буковині й сюжет дає можливість поринути в атмосферу минулого його жителів. Зйомки відбувались протягом 2019 – 2020-х років, а поствиробництво здійснювали вже після широкомасштабного вторгнення росіян.

Прем’єру провів головний актор кінострічки Олександр Яцентюк, який зіграв роль чоловіка, на ім’я Леонід (Памфір). Перед показом актор розповів гвардійцям про деталі зйомок та підготовку, що затягнулась майже на десять років життя сценариста, його роботу над роллю.

«Мені було важко відразу підлаштуватись під діалект, а потім за рекомендацією режисера певний період перед зйомкою ми проживали зі своєю «кіносім’єю», перетворивши життя на суцільну репетицію», – поділився цікавими деталями зйомок  Олександр Яцентюк.

Сам кінофільм справив враження на глядачів, які залишились задоволені від перегляду і натхненні новою, цікавою зустріччю. Гвардійці подякували за прем’єру оплесками та побажали акторам нових творчих досягнень.

Нагадаємо, що кіномистецький проєкт «Кіно заради Перемоги!» проводиться за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії «Делойт» в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», Громадська організація “УкрКіноФест”, ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Ціль проєкту полягає в тому, щоб підтримати українську армію, моральний дух воїнів та популяризувати сучасні вітчизняні кінострічки.

Перейти до вмісту