В Національній академії Національної гвардії України з офіцерами провели тренінгове заняття з тімбілдінгу.
Групові подолання перешкод, «Падіння на довіру» та багато інших вправ пройшли військові. Такі вправи допомагають навчитися довіряти один одному.
![IMG_9676](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9676.jpg)
![IMG_9709](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9709.jpg)
![IMG_9717](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9717.jpg)
![IMG_9845](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9845.jpg)
![IMG_9857](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9857-1.jpg)
![IMG_9865](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9865.jpg)
![IMG_9867](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_9867.jpg)
«Психологічна підготовка військовослужбовців Академії відіграє важливу роль під час виконання службово-бойових завдань. Гвардійці повинні бути впевнені не лише у свої діях, але й у діях своїх побратимів», – говорить офіцер служби психологічного забезпечення майор Алла Кондратьєва. – «Методика «Тімбілдинг» – це один з найефективніших практик, що дозволяє військовослужбовцям адаптуватися до нових умов, пізнати краще не лише своїх побратимів, а й самих себе. «Лабіринт», «Падіння на довіру» – це комплекс вправ з елементами гри. В процесі виконання вправ було продемонстровано переваги колективної роботи, взаємодію та спілкування між військовослужбовцями».
Як розповідає психологиня, тімбілдінг в буквальному сенсі означає «побудова команди», і спрямований на створення міцного колективізму серед гвардійців, які спільно несуть службу.
«Емоцій насправді багато, проте впевнено можу сказати одне – за відсутності командного духу та злагоджених дій успішне проходження цих перешкод було б практично неможливим, проте ми впорались», – розповідає один із учасників занять.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ