Психологи Нацгвардії провели заняття з волинськими ліцеїстами (ВІДЕО) - НГУ

Цього тижня військовослужбовці волинського підрозділу Національної гвардії України навчали курсанток Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою методам протидії «булінгу» та навичкам стресостійкості.

Психолог Нацгвардії Юрій Діхтенко під час занять з курсантками обговорив можливі види «булінгу», тобто залякування чи цькування людей у колективі, а також оптимальні способи реагування на нього.

«Булінг може мати серйозні наслідки для тих, хто стає його жертвою. Наприклад, психічні та фізичні проблеми, навчальні труднощі та інше. Людина може завдати собі болю як морального, так і фізичного», – ділиться своїми думками ліцеїстка Вікторія.

Також курсанткам показали комплект мобільного центру психологічної підтримки та розповіли про специфіку роботи військового психолога. Дуже часто саме від кваліфікованої роботи психолога залежить психоемоційний стан бійців, їхня мотивація і готовність виконувати службові та бойові завдання.

«Військові психологи надають підтримку бійцям, допомагають розвивати стресостійкість та здатність адаптуватися до екстремальних умов», – ділиться своїм досвідом психолог Нацгвардії Юрій.

Детальніше про урок з протидії цькування й роль військового психолога дивіться у відео:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту