Військовослужбовці НГУ проходять психологічну реабілітацію - НГУ

Психологи 11 бригади ім. М. Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України постійно організовують заходи, спрямовані на діагностику військовослужбовців, психологічне розвантаження, отримання навичок, які дозволять бійцям самостійно контролювати свій психологічний стан, аби забезпечити комфортне повернення до звичайних умов життя та профілактику виникнення посттравматичного синдрому-розладу.

Гвардійці 11 бригади ім. М. Грушевського Південного ОТО НГУ, які виконували бойові завдання, відвідали медиків та офіцерів по роботі з особовим складом, потім військовослужбовці зустрілися з психологами.

“Перший день реабілітації присвячений важливості усвідомлення пережитих подій та вивільненню накопичених емоцій. Ми проводимо з бійцями психоедукацію, арттерапію та вправи на відновлення ресурсних станів”, – коментує офіцер-психолог бригади.

Впродовж декількох днів, за підтримки керівництва Федерації дзюдо в Одеській області, в спорткомплексі проводилась психологічна реабілітація для військовослужбовців. Для відновлення бійців професійні тренери, такі як головний тренер збірної України з регбі-7 Дмитро Федишин та чемпіони Європи з регбі-7, провели відновлювальні тренування. Це дає можливість військовослужбовцям адаптуватися та повернутися до родин у набагато кращому психологічному та емоційному стані.

“Хлопці спочатку були стримані, а потім розбігалися, почали посміхатися та розкрилися. Вважаю, що зараз у такий психологічно важкий час, усі мають більше займатися спортом, адже це допомагає вивільнювати негативні емоції”, – ділиться тренер.

Також для бійців провели змагання з настільного тенісу, а після завершення начальник фізичної підготовки та спорту нагородив переможців.

Важливим завданням декомпресії було спростити перехід до життя у безпеці. Результатом проведеної роботи було зменшення психоемоційної напруги особового складу, що в майбутньому дозволить їм виконувати завдання за призначенням.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту