Слобожанські гвардійці долучились до забігу “RACE ДО МРІЙ” - НГУ

Гвардійці 5 Слобожанської бригади НГУ приєдналися до першого забігу 2024 року “RACE ДО МРІЙ”.

У забігу взяли участь понад 13 тис. учасників з усієї України. Від військової частини 3005 бігло 6 спортсменів, серед них дві жінки.

Учасники марафону долали дистанції у 1, 3, 5, 10, 21 та 42 км – кожен за власним вибором.

У загальному заліку на дистанції 5 км серед чоловіків – учасників бойових дій перше місце посів офіцер 5 Слобожанської бригади Олександр Ланцман з результатом 21 хв. 07 сек.

«Насправді боротьба серед учасників була дуже жорстка, – розповідає начальник фізичної підготовки та спорту 5 Слобожанської бригади НГУ на позивний Гиря. – Наприклад, наш офіцер Владислав Тарасенко на дистанції у 5 км. Посів 4 місце, програвши лише 3 сек. своєму конкуренту, який виборов 3 місце з результатом 24 хв. 26 сек».

Кожен марафонець отримав медаль у вигляді годинника, що символізує цінність кожної миті на шляху до здійснення бажань та віру в найкраще майбутнє для українського народу.

Цей годинник поділений на 12 кластерів, кожен з яких відображає певний місяць 2024 року.