Гвардійці Північного об’єднання – перші чемпіони Української Військової Ліги з футболу (ВІДЕО) - НГУ

Замість берців – бутси, а замість військової форми – футбольна. У столиці пройшов фінальний етап Української Військової Ліги з футболу. У фіналі за звання першого чемпіону УВЛ змагалися дві команди-представники Національної гвардії України: збірна Південного об’єднання «Південна Пальміра» та збірна Північного об’єднання «Північ».

«На футбольному майданчику завжди є тільки суперник. Але при підготовці цього турніру звертали увагу, що так – усі змагаються, але поза турніром – друзі, побратими з одного підрозділу. Цей підрозділ – Національна гвардія України», – пояснив начальник фізичної підготовки і спорту Національної гвардії України полковник Андрій  Мелешко.

Суперництво між командами тривало рівно 50 хвилин гри, а особливо, коли суддя матчу вилучив гравця «Південної Пальміри» ще у першому таймі за грубу гру в центрі поля. Таким чином, «Північ» аж до фінального свистка мали перевагу в одного футболіста на полі.

«Зробили тактичний хід, трошечки сіли в оборону і зупинилися, потім увімкнули швидкості, бо було зрозуміло, що на завершення гри треба було додавати. Зрештою, так і вийшло, що другий м’яч став переможним», – поділився футбольною хитрістю гвардієць Валерій, який грав за збірну Північного об’єднання.

Варто сказати, що і їхні суперники грали дуже добре, попри те, що «Південна Пальміра» грала у меншості. Срібні призери грали дуже організовано та потужно, навіть змогли уже у компенсований час забити один м’яч, але на остаточний результат це не вплинуло.

«Від командування Національної гвардії України хочу вам висловити слова вдячності за це свято, яке ви зробили для всіх представників Національної гвардії України,  Збройних Сил України, а також інших складових сектору безпеки і оборони, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України полковник Ростислав Пастернак, звертаючись до організаторів та учасників Ліги перед врученням нагород. – Ми побачили емоції, побачили жагу до перемоги – це дуже приємно. Щира подяка і шана військовослужбовцям, які в короткий час змогли зібратися, змогли організуватися і показати той майстерний футбол, який ми сьогодні побачили».

Головні призи турніру варті непоступливості на полі – усі місця від першого до четвертого отримали відповідну кількість дронів та снайперських прицілів. Тому бійці повернуться у підрозділ не тільки із нагородами, а й приємними бонусами, які допоможуть ще ефективніше нищити ворога.

Організатори Української Військової Ліги зазначають, що цей турнір має допомогти військовим якнайкраще відновлюватися після поранень, відпочивати і відволікатися від служби та травматичного бойового досвіду. Гвардійці розповіли, що серед учасників їхньої команди були бійці, які перебувають на ротації із Запорізького напрямку, а тому для них важливо було перезавантажитися трохи під час гри.

Ініціатори змагань розкрили секрет: на наступний рік запланували ще масштабніший проєкт з більшою кількістю команд та розширеним календарем турніру. Також працюють над тим, аби проводити схожі змагання з інших видів спорту, наприклад: баскетболу, боксу тощо.

Особовий склад Північного об’єднання приєднується до привітань побратимів із перемогою та нагородами. Нехай подібні змагання будуть символом єдності, прагнення до перемоги та рівності серед усіх військовослужбовців Сил безпеки та оборони України. А також дякуємо усім організаторам та спонсорам, які долучилися до створення і проведення Української Військової Ліги.

Слава Україні!

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ 

Перейти до вмісту