Командувач Нацгвардії зустрівся з пораненими військовослужбовцями - НГУ

Бригадний генерал Олександр Півненко відвідав військовослужбовців Національної гвардії України, які отримали поранення під час виконання завдань з відсічі збройної агресії рф проти України.

У ході спілкування командувач, його заступник по роботі з особовим складом та начальник управління соціального супроводу відповіли на запитання нацгвардійців, які стосуються отримання статусу учасника бойових дій, грошового забезпечення, повернення в стрій після лікування тощо.

«Дякую вам за вашу хоробрість та мужність, проявлені у захисті України від ворога. Дякую лікарям, які роблять усе можливе, аби ви скоріше одужали. Зі свого боку ми намагаємося робити усе можливе аби передбачені соціальні гарантії, питання лікування та реабілітації були доступні для вас у повному обсязі», – подякував воїнам бригадний генерал Олександр Півненко.

«Командування Нацгвардії завжди відкрите до спілкування. Ми обов’язково надамо вам всебічну допомогу у вирішенні проблемних питань. Також відповідна робота проводиться і на рівні військових частин», – звернувся до військовослужбовців заступник командувача по роботі з особовим складом полковник Валентин Острижний.

Забезпечення медичної та психологічної реабілітації воїнів, допомога родинам загиблих та тих, які повернулися з полону – пріоритетні напрямки діяльності Національної гвардії України.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту