«Тімбілдінг і стресостійкість»: психологи Нацгвардії провели заняття з випускниками Переяславського ліцею «Патріот» - НГУ

На передодні Дня соборності України гвардійські психологи завітали до ліцеїстів старших класів Переяславського ліцею «Патріот» з посиленою військово – фізичною підготовкою, що на Київщині.

«Метою нашої сьогоднішньої зустрічі – є допомога випускникам ліцею визначитись з військовою професією. Адже вже за півроку багато з них одягне військові однострої та стануть курсантами військових вишів. Це наш вклад в їхнє майбутнє та майбутнє нашого українського війська», – зазначив перед початком заняття психолог Нацгвардії Дмитро Олійник.

Впродовж декількох годин ліцеїсти навчались основам надання психологічної допомоги під час екстремальних та кризових ситуацій, а також відбувсь тренінг з тімбілдінгу.

За словами військового психолога, тімбілдінг в буквальному сенсі означає «побудова команди», і спрямований на створення міцного колективу. Окрім того, допомагає виявити лідерські якості, приймати рішення в короткий термін часу та пізнати себе та своїх колег.

Ліцеїсти не лише дізнались про роль психолога у згуртуванні військового колективу, а й активно долучились до участі в тренінгу. А у завершенні заняття поділились своїми враженнями:

«Все було дуже круто, дуже сподобався тренінг і те, що всі ми були на одній хвилі. Хочеться продовження занять, тож чекатимемо на наступну зустріч», – сказала випускниця ліцею Альона Галінська.

«Заняття сподобались, ми відкрили для себе щось нове та отримали поштовх для саморозвитку, і це класно. Дякуємо військовим за те, що проводять з нами такі заняття», – додав випускник Олександр Остапчук.

 

Перейти до вмісту