На передодні Дня соборності України гвардійські психологи завітали до ліцеїстів старших класів Переяславського ліцею «Патріот» з посиленою військово – фізичною підготовкою, що на Київщині.
![DSC08714B190124DSC08714](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08714b190124dsc08714.jpg)
![DSC08722C190124DSC08722](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08722c190124dsc08722.jpg)
![DSC08733E190124DSC08733](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08733e190124dsc08733.jpg)
![DSC08752F190124DSC08752](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08752f190124dsc08752.jpg)
![DSC08762H190124DSC08762](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08762h190124dsc08762.jpg)
![DSC08814K190124DSC08814](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08814k190124dsc08814.jpg)
![DSC08804I190124DSC08804](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08804i190124dsc08804.jpg)
«Метою нашої сьогоднішньої зустрічі – є допомога випускникам ліцею визначитись з військовою професією. Адже вже за півроку багато з них одягне військові однострої та стануть курсантами військових вишів. Це наш вклад в їхнє майбутнє та майбутнє нашого українського війська», – зазначив перед початком заняття психолог Нацгвардії Дмитро Олійник.
Впродовж декількох годин ліцеїсти навчались основам надання психологічної допомоги під час екстремальних та кризових ситуацій, а також відбувсь тренінг з тімбілдінгу.
За словами військового психолога, тімбілдінг в буквальному сенсі означає «побудова команди», і спрямований на створення міцного колективу. Окрім того, допомагає виявити лідерські якості, приймати рішення в короткий термін часу та пізнати себе та своїх колег.
Ліцеїсти не лише дізнались про роль психолога у згуртуванні військового колективу, а й активно долучились до участі в тренінгу. А у завершенні заняття поділились своїми враженнями:
«Все було дуже круто, дуже сподобався тренінг і те, що всі ми були на одній хвилі. Хочеться продовження занять, тож чекатимемо на наступну зустріч», – сказала випускниця ліцею Альона Галінська.
«Заняття сподобались, ми відкрили для себе щось нове та отримали поштовх для саморозвитку, і це класно. Дякуємо військовим за те, що проводять з нами такі заняття», – додав випускник Олександр Остапчук.