Як гвардійці Академії підтримують дітей війни - НГУ

Вже стало доброю традицією для військових Національної академії Національної гвардії України проводити доброчинні заходи для маленьких українців, що перебувають в складних життєвих обставинах і дарувати їм частинку свого тепла та турботи.

Так, нещодавно, гвардійці Академії відвідали один з дитячих будинків міста Харкова, де дітки проходять реабілітацію. Протягом заходу для дітей виступив цирковий колектив, який дивував глядачів різними фокусами. Гвардійці малювали та танцювали разом з дітьми. Військові подарували малечі гарний настрій, солодощі, відчуття людської доброти та піклування.

«Через повномасштабне вторгнення та щоденні обстріли, українські діти отримують фізичні й психічні травми, стають сиротами, а на окупованих територіях тисячі з них є жертвами масових депортацій та викрадень. Тож ми маємо зробити все можливе, щоб допомогти таким діткам забути жахіття вторгнення, а також докласти усіх зусиль, аби ворог не міг відібрати у них життя і здоров’я, – говорить підполковник Михайло Прядка. – Робити добрі справи – це неймовірно круто, а найкрутіше – дивитись у дитячі щирі та щасливі оченята. Сьогодні дітки відпочили та насолодились проведеним часом, і це найголовніше для нас».

Також варто зазначити, що найближчим часом планується виступ оркестру Академії Нацгвардії для діток Харкова.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту