Київський інститут НГУ відзначив свою другу річницю - НГУ

За час свого існування Київського інституту Національної гвардії України досяг значних успіхів у своєму розвитку та став провідним освітнім закладом у підготовці кадрів для військових частин Національної гвардії України, здатним забезпечити їх патріотично налаштованими, висококваліфікованими та фізично підготовленими фахівцями.

Гвардійці – це перш за все неймовірні люди, професійні, самовіддані, чудово навчені військові, які готові бити ворога і якщо буде потрібно – віддати життя за свою Батьківщину і свій народ. Інститут зарекомендував себе як заклад освіти, який постійно розвивається, впроваджує новітні технології та реалізовує їх в освітньому процесі, а науково-педагогічний колектив є командою відданих професіоналів. Курсанти Інституту беруть безпосередню участь у побудові освітнього процесу, виконуючи функції стейкхолдерів.

До Інституту прибули привітати гвардійців з річницею заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Набок, заступник командувача Національної гвардії України по роботі з особовим складом генерал-майор Олег Сахон, голова Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський та командири військових частин Київського гарнізону.
 
Начальник Київського інституту генерал-майор Олександр Морозов звернувся з нагоди річниці до особового складу:
«Сердечно вітаю вас із другою річницею з Дня створення Київського інституту Національної гвардії України. Глобальні виклики, зокрема, повномасштабне російське вторгнення в Україну, не змогли змінити наших планів чи ослабити нашого прагнення до свободи та незалежності, а лише зміцнили нас на шляху до самовдосконалення та натхненної праці задля динамічного поступу Української держави. Чітке розуміння своєї високої місії мотивувало нас адаптуватись до умов воєнного часу та вдосконалювати освітній процес, спираючись на досвід української військової школи та нові здобутки іноземних партнерів. Дякую вам, дорогі колеги, за єдність і за віру у місію Київського інституту та перемогу України».
Особовий склад Київського інституту НГУ отримали відзнаки та заохочення. Для особового складу та гостей з концертною програмою виступили талановиті військовослужбовці, а також з музичним подарунком завітали співачка М’ЯТА та Дмитро Волканов.
 
Вітаємо наш Інститут з річницею. Бажаємо натхнення, величезних успіхів та самовіддано служити Україні.
 
Служба інформації та комунікації КІ НГУ
Перейти до вмісту