Як готують фахівців РХБ розвідки та спеціальної обробки у Національній гвардії України (ВІДЕО) - НГУ
Цими днями, були проведені польові тактико-спеціальні навчання з військовослужбовцями, які навчаються на фахівців радіаційної, хімічної і бактеріологічної розвідки та спеціальної обробки.

Під час занять курсанти мали змогу попрацювати з радіоактивними матеріалами, визначити наявність отруйних речовин за допомогою нових приладів хімічної розвідки, а також здійснити заходи деконтамінації техніки та особового складу після виконання ними умовних завдань.

Окрім того, курсанти навчились в найкоротші терміни визначати рівень забрудненості навколишнього середовища.

«Застосування ворогом зброї масового ураження, ядерний шантаж, а також інші чинники, які можуть призвести до радіаційних, хімічних та біологічних інцидентів, вимагає від всіх підрозділів завчасної підготовки. Наше основне завдання — забезпечити якісну підготовку військовослужбовців Національної гвардії України щодо своєчасного реагування на такі загрози», ‑­ зауважив один із викладачів НГУ.

Довідково: Під час отримання нових знань перед військовослужбовцями стоїть завдання у вдосконаленні навичок використання засобів індивідуального захисту, поглибленому вивчені алгоритмів роботи і застосування засобів радіаційної розвідки. 

Особлива увага націлена на опануванні новітніх дозиметрів, радіометрів та спектрометрів.

Перейти до вмісту