Мінометні розрахунки провели навчання в умовах, максимально наближених до бойових (ВІДЕО) - НГУ

Нині мінометні розрахунки є невідʼємною складовою бойових підрозділів, адже вони супроводжують і прикривають піхоту. Особливістю мінометників є здатність до швидкого перегрупування та адаптації до змінних умов бою, що робить їх незамінними в складних та динамічних ситуаціях.

Протягом кількох тижнів  мінометні розрахунки Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України відточували навички стрільби з 82 та 120-ти міліметрових мінометів. За легендою, мінометний розрахунок мав знищити ворожу силу і командно-спостережний пункт противника.

«Ця зброя перевірена боєм у районі ведення бойових дій. Стрільба з міномета дозволяє гвардійцям точно та швидко вражати ворожі сили, засоби та легкоброньовану техніку противника на далеких відстанях», – розповідає інструктор підготовки артилерійських і протитанкових підрозділів на псевдо Форест.

За словами командира мінометного розрахунку гвардійця Євдохи, ця зброя є ефективною підтримкою на полі бою для піхотинців.

«За рік моєї участі в активних бойових діях я переконався, що мінометний вогонь рятує життя побратимів, особливо, коли потрібно просуватися далі».

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту