Волинські нацгвардійці спільно з підрозділами рятувальників навчаються гасити пожежу (ВІДЕО) - НГУ

Позаштатна пожежна команда військової частини Національної гвардії у Луцьку відпрацювала практичні навички гасіння умовної пожежі й алгоритм реагування на надзвичайні ситуації.

«Подібні збори й навчання проводяться спільно з колегами з пожежно-рятувальної частини Луцька. Ми відпрацювали порядок гасіння умовної пожежі на складі паливно-мастильних матеріалів. Всі дії були спрямовані на ліквідацію пожежі. Вважаю, що ціль і мета були досягнуті», – розповів Богдан Кратік, відповідальний за пожежну безпеку у луцькій частині Нацгвардії.  

 Вогнеборці  провели практичні навчання з гвардійцями, показавши в деталях своє спорядження та спеціальне пожежне обладнання.

Саме цим досвідченим фахівцям доводилося мати справу з гасінням складних пожеж, які виникали внаслідок ворожих ударів по критичній інфраструктурі.

«Під час пожежі, пожежник має бути обережним, дисциплінованим та відповідальним. Вогнеборець може носити на собі вагу до 50 кілограмів і мати змогу підійматися з нею драбиною на висоту. Ми повинні бути добре підготовленими, витривалими та здатними діяти в екстремальних умовах для порятунку життя наших громадян», – пояснив начальник пожежного караулу Олег Гринюк.

Перейти до вмісту