Нацгвардійці провели заняття з протимінної безпеки для учнів столичної школи - НГУ

За сприяння офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ на постійній основі проводяться заняття з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл Деснянського району міста Києва. Одне із таких занять днями було проведено у спеціалізованій школі № 202.

Наразі Україна одна з найбільш замінованих територій у світі. За оцінками фахівців на повне розмінування території країни підуть десятки років. Отже, правила поводження з вибухонебезпечними предметами варто знати кожному, зокрема в тилу, де досі залишається велика кількість боєприпасів.

Військовий інженер 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда має досвід служби сапером у найгарячіших точках під час АТО/ООС від 2014 року. Саме тому гвардієць зустрівся зі старшокласниками школи № 202, щоб розповісти їм про правила протимінної безпеки.

Перед початком заняття підполковник Алла Клачко провела профорієнтаційні заходи. Розповіла учням про Національну гвардію, її завдання і функції та запросила школярів до гвардійських навчальних закладів.

“Дуже важливо не тільки вміти виявити вибухонебезпечний предмет, а й знати, що з ним робити наразі це критично необхідні знання. Головні правила для цивільних: не підходити, не чіпати, викликати відповідні служби, – розповів учням військовослужбовець Нацгвардії України Дмитро. – Варто також пам’ятати, що велика кількість боєприпасів залишається на територіях, які здаються нам безпечними, оскільки там вже не ведуться бойові дії. Проте перш ніж вони стануть такими насправді, нам потрібно провести багато роботи, а до того варто бути дуже обережними”.

Нагадуємо, якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, то не підходьте до нього, а одразу телефонуйте 101 чи 102.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту