Як Бригади спеціального призначення НГУ ведуть оборонні дії на східних напрямках - НГУ

Під вогневим впливом, не зважаючи на складні погодні умови, в районах Серебрянського лісництва та Білогорівки тримають оборону бригади оперативного та спеціального призначення Національної гвардії. З метою покращення тактичного положення проводяться заходи для стримування противника зустрічними ударно-штурмовими діями.

Так в районі населеного пункту Серебрянка була зупинена група противника, що рухалася на ротацію. Також аеророзвідники завчасно виявили штурмову групу ворога за підтримки техніки, що у взаємодії з артилерією дало змогу зупинити її дії, знищивши численну кількість танків, бойових машин та піхоти противника.

За повідомленням заступника директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковника Миколи Уршаловича, в районі Серебрянського лісництва, за підтримки артилерії, танків та систем УР-77 і РСЗВ ТОС, противник двічі, з інтервалом година, вкотре штурмував оборонні рубежі наших захисників. Але плани ворога були відредаговані бійцями 1 та 2 батальйонів спецпризначення спільно з 1 броп «Буревій». Результати роботи наших підрозділів: безповоротні – 61, санітарні – 49, полон – 4; знищено: 4 танки, 2 БМП, вражено 1 МТ-ЛБ.

Натомість, бійці «Азову» за тиждень знищили: 5 БТРів, 13 важких тягачів, 1 САУ, 3 гаубиці, 5 засобів зв’язку та 2 засоби спостереження.

На Сіверському напрямку, не зважаючи на складні погодні умови, екіпажі безпілотних авіаційних комплексів бригади оперативного призначення НГУ «Рубіж» виявляють та нищать військову техніку противника.

Так, в ході ранкового відбиття наступу противника в напрямку батальйонного району оборони було виявлено БМП, яке за допомогою БпЛА типу «Дартс» уражено, а при повторній повітряній атаці – знищено. За кілька годин там же, знищено ще одну БМП противника.

 

Пресслужба НГУ

 

Перейти до вмісту