Наш пріоритет – якісна та дієва реабілітація військовослужбовців - НГУ
Війна триває. Кожен день бойових дій – це велика робота наших захисників. І кожен день бойових дій формує більші вимоги до ефективного лікування і реабілітації тих, хто отримав поранення. Ми працюємо, аби мати можливість надавати допомогу якомога більшій кількості бійців.
 
Про це повідомив на своїй сторінці в Telegram-каналі командувач Нацгвардії за результатами відвідування гвардійців, які проходять реабілітацію після поранень в одному з медичних закладів України.
 
“Проводиться значна робота для розвитку медичних закладів, де відновлюються бійці після поранень та повернення з полону. У деяких містах вже зроблено ремонтні роботи та забезпечено обладнанням, за допомогою якого медпрацівники матимуть можливість проводити основні процедури та діагностику, максимально точно встановлювати діагноз. Це надасть можливість всебічного та повного відновлення здоров’я бійців”, – написав в своєму телеграм каналі командувач.
Як зазначають самі бійці – медичний персонал і процес лікування зараз забезпечує їхні потреби, адже за останні роки цей напрямок вдосконалювався. А лікарі мають великий практичний досвід.
 
Окремо слід виділити й психологічну реабілітацію військовослужбовців НГУ. Цей напрямок зараз йде паралельно задля покращення й стабілізації психоемоційного стану наших військовослужбовців.
 
Але головними результатами цієї роботи буде те, як після одужання наші воїни повертатимуться у стрій, повертатимуться до своїх рідних.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту