Нацгвардійці привітали з Різдвом Христовим побратимів, які проходять лікування та реабілітацію - НГУ

Різдво Христове – це одне із найбільших релігійних свят в Україні. З цієї нагоди нацгвардійці військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України завітали до побратимів, які перебувають на лікуванні, щоб передати їм смаколики та вітання з Різдвом.

«Традиційно це свято відзначають разом з близькими та рідними, утім військовослужбовці наразі не мають такої можливості. Особливо це стосується тих, хто зараз проходить реабілітацію після поранень. Тому ми завітали до них, щоб підняти настрій та створити різдвяну атмосферу», – поділилась психолог Анжела Чумак.

Столичні гвардійці не тільки привітали побратимів, а й поспілкувалися з ними, дізналися про процес відновлення та побажали якнайскорішого одужання.

«Ми розуміємо, як важливо підтримувати наших побратимів, адже вони пройшли через багато випробувань та стресових ситуацій. Тому важливо бути поруч з нашими воїнами у будь-який час, а в такі святкові дні особливо, щоб надавати їм підтримку та допомогу», – прокоментував відвідування поранених бійців військовий психолог 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Максим.

Гвардійці 27 Печерської бригади також відвідали захисників, які проходять лікування та реабілітацію у медичних закладах столиці. Офіцери служби соціальної роботи та психологи частини, спілкуючись з бійцями, визначили проблемні питання та нагальні потреби військовослужбовців, щоб їх вирішити.

Як приємний святковий бонус – кожен захисник отримав солодкий подарунок.

«Ми робимо все для того, аби підтримати, допомогти нашим бійцям. Адже всі ми – велика родина, яка завжди буде піклуватись про тих, кому це необхідно», – сказав офіцер групи по роботі з особовим складом капітан Михайло Бутков. Він разом з іншими житомирськими нацгвардійцями навідався до бійців, які перебувають на лікуванні.

У Чернігові гвардійці об’єдналися разом з представниками української скаутської організації «Пласт», щоб привітати побратимів не тільки подарунками, а ще й колядками.

«Цього року ми святкуємо свято Різдва Христового вперше 25 грудня та єднаємося з усім християнським світом. Нехай новонароджений спаситель Ісус Христос оберігає наших воїнів та їхні родини, допомагає їм одужати і як найскоріше наближає нашу перемогу», – сказав капелан частини отець Юрій.

Черкаські нацгвардійці також завітали до поранених військовослужбовців, висловивши їм щиру подяку за мужність та самовідданість у захисті країни.

«Ці візити роблять наше одужання ще трошки світлішим. Вони підіймають настрій та надають сили продовжувати боротьбу», – додав один із поранених військових.

Військовослужбовці з радістю зустріли колег і подякували їм за турботу. Розповіли, що лікування проходить на високому рівні та поділилися планами повернутися до своїх побратимів на передову після відновлення, аби допомогти якомога швидше наблизити нашу перемогу.

Різдво Христове – це свято, коли усі люди діляться радістю і теплом. У цей день серце сповнюється вдячністю до тих військовослужбовців, завдяки яким Україна має можливість святкувати. І саме тому в такі свята важливо приділяти особливу увагу і дякувати усім бійцям, які відновлюються, щоб продовжити виборювати мир, спокій та безпеку для усіх українців.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту