На Мелітопольському напрямку за участі Нацгвардії тривають виснажливі бої - НГУ

Нацгвардійці не тільки утримують оборону але й ведуть наступальні дії по визволенню територій захоплених окупантами.

За минулий тиждень воїни 3 бригади оперативного призначення успішно подавили вогонь 48 мінометних розрахунків та 37 груп піхоти противника, зупинили 30 спроб переміщення противника, повідомив про це заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович. Крім того, розрахунки бригади уразили МТ-ЛБ, УРАЛ та дві одиниці УАЗ СГР («Буханка») росіян, а ще втрати серед особового складу: безповоротні – 20, а 69 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Відзначився своєю мужністю стрілець солдат Косюта, будучи на позиціях, особисто висунувся на максимально близьку дистанцію до ворога та закидав трьох наступаючих ворогів гранатами.

У результаті своїх самовідданих дій у складі групи зазначений підрозділ зміг стримати штурм ворога та зберегти займані позиції.

А навідник 1-го гранатометного відділення роти вогневої підтримки цієї ж бригади солдат Нагайчук, знаходячись на позиції оборони, влучним пострілом з гранатомету АГС-17 тяжко поранив двох військовослужбовців рф. Крім того, під час ворожого штурму, проявивши мужність та відвагу, наш воїн у складі свого підрозділу зайнявши кругову оборону зупинив наступ росіян, не дивлячись на контузію від влучання ворожого снаряду у бліндаж, не покинув своєї позиції і протягом трьох діб продовжував стримувати сили ворога.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту