«Я живу в раю» та «Під небом Донеччини»: у Києві пройшла фотовиставка та презентація поетичної збірки гвардійця Андрія Карпенка - НГУ

Сьогодні у бібліотеці мистецтв ім. Миколи Бажана відбулась фотовиставка «Під небом Донеччини» та презентація поетичної збірки «Я живу в раю» нацгвардійця, учасника АТО/ООС, підполковника Андрія Карпенка.

На виставці було зібрано 16 найкращих фоторобіт гвардійця, більшість з яких були зроблені Андрієм впродовж останніх років під час ротацій в район ООС, ще до повномасштабного вторгнення рф.

Всі світлини зроблені на телефон та спеціально не оброблялися у графічних редакторах. Гвардієць каже, що хотів передати саме красу природи, яка нас оточує, красу землі, за яку ми боремось.

“Такі ранки та вечори, таку красу навкруги бачать наші військові виходячи з бліндажів. Це те, заради чого ми боремось, заради чого ми стоїмо! Це – наша рідна земля, за яку ми готові віддавати свої життя», – ділиться Андрій.

Також гвардієць презентував поетичну збірку віршів «Я живу у раю», які були написані під час виконання службово-бойових завдань в період Російсько-Української війни з 2014 по 2022 роки. В збірку ввійшли 28 віршів.

«Стараюсь кожен день знаходити час для творчості, хочу показати, що військовий – це не тільки солдат, воїн, а також людина, яка помічає навколо себе стільки прекрасного. – Майже всі мої вірші – про любов до Батьківщини, про службу та кохання…», – додає гвардієць.

Ще дві фотовиставки Андрія зараз експонуються у Львові, у Національному музеї під назвою «Подих рідної землі» та у Дніпровському художньому музеї під назвою «Свята земля Моя».

Перейти до вмісту