“Будемо жити!” — зірки українського шоубізу виступили перед захисниками у Харкові (ВІДЕО) - НГУ

Артфронт завдає зіркового удару. Студія “95 квартал”, зокрема представниці “Жіночого кварталу” та автор пісень Андрій Головань, MONATIK, Ріаnобой, Roxolana виступили перед українськими воїнами та їхніми родинами у Місті-герої Харкові.

Більшість з присутніх на концерті військовослужбовців наразі перебувають на відновленні після жорстоких боїв на Донеччині, Луганщині та Харківщині. Арттерапія — один із найпотужніших інструментів відновлення сил гвардійців, на якій би лінії оборони вони не перебували.

“Сподіваюсь отримати позитивні враження. Це вкрай важливо для психологічного розвантаження. Це допомагає нам бути більш стійкими до стресів” — поділилася своїми сподіваннями офіцер НГУ Дар’я, незадовго до початку концерту.

“Звичайно чекаємо “95 квартал”, бо це гумор, а без гумору зараз ніяк. Не дарма ж кажуть: “Хороший жарт” — це бомба!” Чекаю також на виступ Ріаnобоя — майстра гри на фортеп’яно, і MONATIK буде — наш видатний репер”, — зазначив гвардієць Олександр.

Сталося, як і гадалося. Зірки української сцени справдили очікування українських захисників на всі сто відсотків. І це не диво, адже зброя артиста — не лише музика, голос та пісня, а й харизма, любов, емпатія, професіоналізм, енергія, резонанс. Все це має величезний потенціал творчого оновлення, і робить сильнішими наших хлопців і дівчат. Є ще один секрет позитивного впливу такого спілкування. Воно пройшло в атмосфері взаємної вдячності, а це дуже сильна та корисна емоція.

“Наші дорогі гвардійці та гвардійки, я нещодавно замислилась, що всі наші люди заховали все, що було святом, у гіркий лютий. Те, що ви бороните нас, те, що ви нас оберігаєте, це дає людям те відчуття маленького свята, маленької радості, і маленького світла, яке ніхто, і ніколи у нас не забере. Тож ми дуже і дуже вами пишаємося! Ми спільно чекаємо на нашу спільну зустріч, коли ми зустрінемось разом, і скажемо одне одному такі важливі, і такі очікувані кожним українцем слова: “Перемога України!” — міркує українська авторка пісень, співачка Roxolana. 

“Дуже приємно з Вами бути тут сьогодні. Пацани тролять мене за романтику. Ну, яка романтика є у війні? Дійсно вона теж є. На вулиці йде сніг. Навколо Харкова немає окупантів. Завдяки вам! Дякую вам! Завдяки всім нашим хлопцям і дівчатам у формі. Явважаю, що це прекрасний день, який всі ми запам’ятаємо дуже надовго!” — запевнив співак Pianoбой.

“Вітаю гвардійців! Маю честь перебувати у лавах НГУ. Хлопці, всім бажаю міцного здоров’я, і, найголовніше, Перемоги у всьому!” — побажав українським захисникам актор Олександр Пікалов. Його підтримав актор Євген Кошовий: “Дуже дякую вам від усього цивільного населення, за те, що ми маємо можливість виступати для вас, і для цивільних, і для тих, хто був в окупації. Дякую за Україну!”

“Дуже дякуємо за ту працю, що ви робите!За те, що героїчно захищаєте наші землі та мрії. Завдяки вам наші мрії не зникають. Вони можуть бути реальними. Завдяки вам ми віримо у нашу Перемогу! У те, що вона зовсім скоро вже відбудеться. Дай нам Бог усім здоров’я, вистояти, і, завдяки вам, ми вистоїмо!” — запевнив співак MONATIK.

Військовослужбовці Національної гвардії також подякували артистам, які є не лише зірками сцени, але й стали волонтерами, що акумулюють свою творчу енергію та вплив на суспільство у підтримку українських вояків. Гвардійці, дуже добре розуміють, що фронт сьогодні проходить не лише на полі бою, а й через душі мільйонів людей. Відтак був дуже добрий зворотний зв’язок.

“З приводу концерту: все гранично добре! Мені дуже все сподобалося, дякую всім! Це реально демонструє, що ми єдині, де б не були”, — говорить гвардієць на псевдо Литва. Він з побратимами перебуває у Харкові після боїв на Бахмутському напрямку. 

Гвардієць з позивним Моряк додав від себе: “Все дуже сподобалося, все на найвищому рівні, особливо поезії, які читав MONATIK. У людини душа болить за Україну, він переживає по-своєму, на рівні артиста, але це відчувається”. 

Його підтримав боєць  на псевдо Гуцул: “Сподобалися мені всі: Pianoбой, MONATIK, Євген Кошовий, Жіночий квартал. Емоції великі — всі задоволені. Всі, хто хотів міг сфотографуватися із зірками”.

“Дуже позитивні, дуже класні артисти, класно виступали та контактували з публікою”, – прокоментував гвардієць Андрій. Його підтримала гвардійка Катерина: “Враження дуже позитивні. Через те, що, на жаль, у нашій країні склалася така ситуація, що ми переживаємо війну, повномасштабне вторгнення, всі ми рідко бачимо своїх родичів своїх друзів, знайомих, ми постійно знаходимося на захисті нашої держави, і це [зустріч з артистами] дуже розрядило психологічну напругу, яка постійно накопичується зі стресами”.

Побачити наживо людей, які завдяки своїм талантам, важкій роботі над собою, харизмі та везінню, злетіли на зірковий Олімп, теж було надзвичайно важливо для військовослужбовців, багато з яких останні місяці не бачили нічого, крім руїн, крові, поту, багна, вибухів, понівеченої природи, а ще звірячого холоду пронизливих степових вітрів.

“Цілих півтори години емоцій та драйву. У нас є свої фронти, які ми тримаємо разом зі Збройними Силами України. Сьогодні для підрозділів та частин, які виконують бойові задачі, артфронт витримав свою лінію, виконав задачу, яка на нього покладалася. Безмежна радість велика від того, що сьогодні відбувалося на сцені. Все від віршів, і до останньої нотки, яка була зіграна, все на користь морально-психологічного духа наших воїнів. Це — неймовірні емоції”, — наголосив начальник Східного територіального управління НГУ генерал-майор Олег САХОН.

Це не був звичайний концерт, яких у цих талановитих людей були сотні. Це була зустріч двох світів, які спраглі одного — повернення Миру на нашу землю та Перемоги над осоружним загарбником, якому розум відібрала ідея терору проти всіх людей, які воліють самі визначати своє майбутнє. Останнім його акордом став спільний спів Українського Славня. І артисти, і військові промовляли його ніби з глибин серця. Попри те, що переважна більшість тих, що співали Гімн, не мали музичної освіти, вийшло дуже гармонійно, як вдається рідко якому професійному хору.

Перейти до вмісту