Нацгвардійці, працівники поліції й активісти долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» - НГУ

У Вінниці на Європейській площі проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». До неї приєдналися військовослужбовці Національної гвардії, а також працівники поліції. Організатори облаштували окрему локацію у центрі міста інформаційними матеріалами, котрі розповідали громадянам як можна вберегтися і як протидіяти насильству, зокрема, насильству в сім’ях і жорстокому поводженню з дітьми. 

Увагу містян привертала мозаїка з магнітів де зображено різні форми насильства.

«Кожен охочий може взяти одну наліпку, щоб негативне зображення поступово зникало. Чим швидше розберемо інсталяцію – отримаємо головний меседж «Чуйність перемагає насильство», – розповідають гвардійці.

Нацгвардійці також роздали містянам інформаційні листівки де розповідається як діяти у ситуації домашнього насильства чи його загрози.

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться масштабна кампанія «16 днів проти насильства». Її мета – привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Бійці Нацгвардії не можуть залишитися осторонь і разом з іншими небайдужими громадянами долучаються до просвітницької кампанії.

Перейти до вмісту