Нацгвардійці долучились до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» - НГУ

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Для запорізьких нацгвардійців організували та провели бесіду за участю співробітників Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Психологи Анна Бойко та Марія Бондаренко довели вимоги законодавства України стосовно боротьби з домашнім насильством. Також гості розповіли про заходи, які проводяться соціальними службами міста Запоріжжя для допомоги особам, які постраждали від насильства та куди потрібно звертатись за допомогою.

Кожному присутньому військовослужбовцю роздали брошури з відповідною інформацією. Гвардійцям сподобалась зустріч, адже розглянули актуальну для українського суспільства проблему, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Миколаївські гвардійці  також відвідали лекцію та долучилися до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

«Проблема насильства щодо жінки, нажаль залишається  актуальною. Без подолання цього згубного явища в суспільстві неможливо створити сприятливі умови для самореалізації людини, вільного її волевиявлення, розвитку паритетної демократії, реалізації принципу рівних прав, свобод і можливостей для жінок і чоловіків», – зазначила фахівець із соціальної роботи  Миколаївського міського центру соціальних служб Ольга Іванець.

Слід відзначити, що в останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі глобальні заходи відповідно до даної теми. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат. Саме тому усі військовослужбовці прикрасили своє вбрання символічною помаранчевою стрічкою на знак підтримки жінок та боротьби з насиллям.

Перейти до вмісту