«Я їду туди, щоб вигнати окупанта з нашої землі », – гвардієць Солома про бої на Донеччині - НГУ

В серпні 2022 року у складі зведеної роти 25 бригади Михайло з позивним Солома виїхав у зону активних бойових дій на схід України. Підрозділ нацгвардійців виконував завдання поблизу міста Бахмут.

“Мій батько завжди казав: “Донбас – це Україна”. Він там народився, а зараз я їду туди, щоб вигнати окупанта з нашої землі, – згадує гвардієць. – Спочатку ми були в оперативному резерві, стояли відразу за передовими позиціями. В жовтні перейшли в контрнаступ, відбили раніше втрачені позиції ЗСУ в східній частині Бахмута”.

Під час наступних спроб просунутись далі, підрозділ натрапив на запеклий опір противника. При одній зі спроб вибити окупантів з їх позиції, група потрапила під мінометний обстріл. Міна 80-го калібру прилетіла поруч з Михайлом. Пораненого гвардійця побратими евакуювали з поля бою.

Наступні два місяці пройшли в госпіталі. Там він зустрівся з дружиною та вперше побачив сина, який народився, поки Михайло був на ротації. Зараз чоловік повернувся на службу та продовжує боронити нашу країну.

“Для мене справжні герої – це ті, хто відав життя за свободу та незалежність. Наше завдання – пам’ятати ту ціну, яку платить наш народ. Ми обов’язково переможемо та не забудемо всіх тих, кого забрала ця війна”, – ділиться думками гвардієць.

Перейти до вмісту