Національну гвардію України представив у Польщі Академічний ансамбль пісні й танцю НГУ. З 12 по 14 червня ансамбль репрезентував мистецтво на “XXXI Cвяті культури над Ославою” Мокре (Сянок) та “XXVII Міжнародному мандрівному фестивалі української культури” в м.Бєльсько-Бяла.
![FB_IMG_1692126213772](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692126213772.jpg)
![FB_IMG_1692163614030](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692163614030.jpg)
![FB_IMG_1692191505997](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191505997.jpg)
![FB_IMG_1692191509182](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191509182.jpg)
![FB_IMG_1692191523454](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191523454.jpg)
![FB_IMG_1692191536223](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191536223.jpg)
![FB_IMG_1692191550628](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191550628.jpg)
![FB_IMG_1692191553563](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191553563.jpg)
![FB_IMG_1692191569849](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191569849.jpg)
![FB_IMG_1692191580835](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191580835.jpg)
![FB_IMG_1692191586506](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191586506.jpg)
![FB_IMG_1692191599222](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191599222.jpg)
![FB_IMG_1692191681032](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191681032.jpg)
![FB_IMG_1692191717261](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191717261.jpg)
![FB_IMG_1692191723671](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191723671.jpg)
![FB_IMG_1692191730076](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191730076.jpg)
![FB_IMG_1692191733380](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191733380.jpg)
![FB_IMG_1692191755847](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692191755847.jpg)
![FB_IMG_1692201306002](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692201306002-1024x683.jpg)
![FB_IMG_1692201321593](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692201321593-1024x683.jpg)
![FB_IMG_1692201328464](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb_img_1692201328464-1024x683.jpg)
Артисти ансамблю, хор, балет, солісти емоційно вплинули на польських глядачів за що отримали схвальні відгуки під час виступу та в пресі.
Різножанровий репертуар, а саме “Гвардія вперед” у виконанні хору (соліст Ігор Кругляк), польська пісня “Гей соколи” у виконанні квартету “Гетьман”, українська народна пісня “Чорні очка” у виконанні Оксани Нестеренко та хору, “Доля козака” виконана жіночім гуртом “Червоні маки” та хору, запальний енергійний “Гопак” та “Непереможні” у виконанні балетної групи ансамблю дали мистецьку енергію, яка об’єднує наші європейські країни.